Profesionalita a porozumění
od roku 2003
Veterinární klinika Veticea Na Výšině 1002 73553 Dolní Lutyně
Ordinační hodiny

Po-Pá: 8.00-11.00 13.00-19.00

So:8.00-12.00

Ne:9.00-11.00

Chirurgické výkony pomocí harmonického skalpelu

Aktuality

13
duben
Vážení klienti, rozhodli jsme se zkrátit ordinanční hodiny během pandemie Covid do 18 hodin. Zatím jsme nerozhodli, zda se ještě vrátíme k prodlouž ...
06
březen
Již druhá generace digitálního rentgenu (Rayence USA) na naší klinice. Nyní jsme přešli na přímý digitální systém, který během pouhých 5 sekund zobraz ...
Všechny aktuality
Chirurgické výkony pomocí harmonického skalpelu 26.4.2013
Harmonický skalpel firmy Ethicon je moderní přístroj převzatý z humánní medicíny, který slouží k bezkrvavému řezu tkáněmi.

Tímto se významně zkrátí operační čas, riziko krvácení i pooperační bolestivost. Standardně jej používáme při operacích Vašich zvířecích kamarádů, obzvláště v těchto případech: kastrace koček a kocourů, kastrace psů a fen, kastrace plazů i malých savců, nádory na mléčné žláze, ostatní nádory na kůži i v dutině břišní, splenektomie, nefrektomie, prostatektomie, cholecystektomie atd.

Naši klienti jsou pozitivně překvapení rychlostí, kterou se jejich mazlíčči zotavují po zákroku a také velikostí i vzhledem operační rány. 
V příštím roce zahájíme pomocí tohoto přístroje laparoskopické operace. Začali jsme laparoskopický trénink, který bude trvat rok, tak abychom na prvího pacienta byli plnohodnotně a profesionálně připraveni.  

Nahoru