Profesionalita a porozumění
od roku 2003
Veterinární klinika Veticea Na Výšině 1002 73553 Dolní Lutyně
Ordinační hodiny

Po-Pá: 8.00-11.00 13.00-19.00

So:8.00-12.00

Ne:9.00-11.00

Chirurgické výkony pomocí harmonického skalpelu

Aktuality

09
červen
Nově nabízíme stanovení hladiny progesteronu před plánovaným krytím přímo u nás na klinice.
29
duben
Vážení klienti, v rámci zefektivnění a zkvalitnění poskytované péče zavádíme na naší klinice objednávkový systém. Pro objednání nás neváhejte kontakt ...
Všechny aktuality
Chirurgické výkony pomocí harmonického skalpelu 26.4.2013
Harmonický skalpel firmy Ethicon je moderní přístroj převzatý z humánní medicíny, který slouží k bezkrvavému řezu tkáněmi.

Tímto se významně zkrátí operační čas, riziko krvácení i pooperační bolestivost. Standardně jej používáme při operacích Vašich zvířecích kamarádů, obzvláště v těchto případech: kastrace koček a kocourů, kastrace psů a fen, kastrace plazů i malých savců, nádory na mléčné žláze, ostatní nádory na kůži i v dutině břišní, splenektomie, nefrektomie, prostatektomie, cholecystektomie atd.

Naši klienti jsou pozitivně překvapení rychlostí, kterou se jejich mazlíčči zotavují po zákroku a také velikostí i vzhledem operační rány. 
V příštím roce zahájíme pomocí tohoto přístroje laparoskopické operace. Začali jsme laparoskopický trénink, který bude trvat rok, tak abychom na prvího pacienta byli plnohodnotně a profesionálně připraveni.  

Nahoru