Menu Hlavní obsah
Recepce - 596 530 155 Pohotovost - 776 015 533

Veterinární klinika v Dolní Lutyni

Aktuality

Zavedení víkendového příplatku 70 kč

Zavedení víkendového příplatku 70 kč

27.02.2015

Vážení přátelé, věříme, že příjmete s pochopením zavedení 70 Kč víkendového příplatku (vč. svátků) ke každému ošetření. Důvodem jsou stále rostoucí režie na vedení víkendové praxe. Příplatek se netýká běžného prodeje léčiv na recepci.

Celá zpráva
Kongres FECAVA v Mnichově

Kongres FECAVA v Mnichově

09.11.2014

MVDr. Stanislav Cienciala absolvoval kongres FECAVA v Mnichově. Z velmi bohatého programu obohatil své zkušenosti a vědomosti z neurologie (epilepsie), onkologické chirurgie a zobrazovacích metod, dále u úrazů hlavy a ortopedie (kolenní protézy, chirurgické metody léčby dysplazie lokte (pouze FCP). Během kongresu jsme prohloubili vztahy a dohody o společné spolupráci s klinikou dr Dušana Krále, která je jediným pracovištěm v ČR provádějící komplexní léčbu nádorových onemocnění včetně ozařování.

Celá zpráva
Laparoskopické operace

Laparoskopické operace

13.10.2014

Vážení přátelé, trvale se snažíme zlepšovat naše služby, proto konečně zavádíme do praxe laparoskopickou operativu. Provádíme steriliace fen, kastraci psů s nesestouplým varletem a preventivní zákrok proti torzi žaludku, tzv. gastropexi. Laparoskopie přináší pro pacienta velký benefit v podobě malých operačních ran, omezení pooperační bolestivosti a rychlého zotavení. Více informací u Dr. Ciencialy během jeho ordinačních hodin (út 13-19, pá 8-11, pá 13-14).

Celá zpráva
Operace kolenního kloubu metodou TTA

Operace kolenního kloubu metodou TTA

20.05.2014

Díky proškolení našich ortopedů nabízíme nově na našem pracovišti klientům možnost stabilizace kolenního kloubu metodou TTA.

Celá zpráva
Nyní jsme opravdu velcí !!!

Nyní jsme opravdu velcí !!!

13.09.2013

Vážení přátelé, ukončili jsme rekonstrukci kliniky, které plocha se nyní zvětšila o 100m2. Co tyto změny přinesou pro Vás a naše pacienty? Máme rozsáhlou hospitalizační místnost s 12 boxy pro psy a kočky a hospitalizační terárium pro plazy. Vybudovali jsme zcela nový operační sál, dvě zákrokové místnosti a administativní lékařský kout, kde lékaři vyhotovují pro pacienty chorobopisy, hospitalizační karty a daší dokumentaci. V jedné zákrokové místnosti je umístěna laboratoř (biochemický a hematologický analyzátor, odstředivky). Přibyla také místnost pro personál se šatnou a kuchyní. Tento výzmaný krok v životě naší kliniky významně zlepší chod i kvalitu obsluhy našich klientů.

Celá zpráva
Cestování se zvířaty do zahraničí

Cestování se zvířaty do zahraničí

02.07.2013

Pokud se v letošním roce chystáte na dovolenou do zahraničí v doprovodu vašeho domácího mazlíčka, nezapomeňte si předem zjistit podmínky, za kterých může váš pes, kočka či fretka do dané země cestovat.

Celá zpráva
Úprava rozpisu služeb

Úprava rozpisu služeb

20.06.2013

Od 1. června 2013 došlo k drobným úpravám v časovém rozpisu služeb lékařů, aby byla zajištěna přítomnost dvou lékařů na pracovišti až do 17 hodin. V případě, že docházíte na pravidelné kontroly k jednomu lékaři, překontrolujte si, prosím, jeho přítomonost na pracovišti v daném čase dle rozpisu služeb uvedeného na našich stánkách, nebo využijte možnosti telefonického objednání na telefonním čísle 596530155.

Celá zpráva
Chirurgické výkony pomocí harmonického skalpelu

Chirurgické výkony pomocí harmonického skalpelu

26.04.2013

Harmonický skalpel firmy Ethicon je moderní přístroj převzatý z humánní medicíny, který slouží k bezkrvavému řezu tkáněmi. Tímto se významně zkrátí operační čas, riziko krvácení i pooperační bolestivost. Standardně jej používáme při operacích Vaších zvířecích kamarádů, obzvláště v těchto případech: kastrace koček a kocourů, kastrace psů a fen, kastrace plazů i malých savců, nádory na mléčné žláze, ostatní nádory na kůži i v dutině břišní, splenektomie, nefrektomie, prostatektomie, cholecystektomie atd. Naši klienti jsou pozitivně překvapení rychlostí, kterou se jejich mazlíčči zotavují po zákroku a také velikostí i vzhledem operační rány. V příštím roce zahájíme pomocí tohoto přístroje laparoskopické operace. Začali jsme laparoskopický trénink, který bude trvat rok, tak abychom na prvího pacienta byli plnohodnotně a profesionálně připraveni.

Celá zpráva
Prodloužení ordinačních hodin do 19.00 hodiny

Prodloužení ordinačních hodin do 19.00 hodiny

13.03.2013

Z důvodu potřeby ošetřit prudce narůstající počet klientů, rozšiřujeme ordinační hodiny v pracovní dny do 19.00 hodiny. V sobotu pak začínáme ordinovat od 8.00 hodiny. Během sobotní ordinace ošetřujeme čím dál tím více pacientů, proto prosím omluvte delší čekací dobu. Rádi bychom Vás také upozornili na skutečnost, že od 11.00 do 13.00 hodiny nemáme žádnou přestávku v práci, ale ošetřujeme pouze objednané pacienty.

Celá zpráva
Psí salon - objednávky na recepci (tel. 596530155) u sestry Lady

Psí salon - objednávky na recepci (tel. 596530155) u sestry Lady

17.07.2012

Obnovujeme služby psího salonu, který nabídne profesionální úpravu srsti všech plemen, tj. stříhání, česání, rozčesávání, koupání, čištění a vytrhávání chloupků z uší, čištění análních žláz a antiparazitární prohlídku. Objednávat se můžete na recepci u sestry Lady.

Celá zpráva
Nový biochemický analyzátor Fuji

Nový biochemický analyzátor Fuji

14.07.2012

Další zkvalitnění péče v podobě nového, výkonnějšího a hlavně přesnějšího biochemického analyzátoru.

Celá zpráva

Kontakty

Na Výšině 1002, Dolní Lutyně, 73553 Tel.: 596 530 155, info@veticea.cz

Podrobné kontakty

Pro koho jsme tady?

ORTOPEDIE

rentgenologické vyšetření DKK, DKL, OCD včetně časné diagnostiky dysplazie, diagnostika a řešení luxace patel, ruptury

REPRODUKCE

diagnostika gravidity, určení optimálního termínu krytí, inseminace, vedení porodu, provedení císařského řezu

DERMATOLOGE

alergických onemocnění včetně desenzibilizace, mykologická a bakterie

Zobrazit kompletní nabídku služeb