Profesionalita a porozumění
od roku 2003
Veterinární klinika Veticea Na Výšině 1002 73553 Dolní Lutyně
Ordinační hodiny

Po-Pá: 8.00-11.00 13.00-19.00

So:8.00-12.00

Ne:9.00-11.00

Pohotovost podmínky

Aktuality

13
prosinec
Od roku 2014 provádíme miniinvazivní operace pomocí laparoskopické techniky.
20
květen
Díky proškolení našich ortopedů nabízíme nově na našem pracovišti klientům možnost stabilizace kolenního kloubu metodou TTA.
Všechny aktuality

Prohlášení

Veterinární pohotovost je placená služba poskytující ošetření vážně nemocným zvířatům mimo běžné ordinační hodiny. Kromě pohotovostního příplatku, který je smluvní v rozmezí 600-1200 Kč (dle závažnosti případu a denní doby) mohou být rovněž účtovány cestovní náklady za příjezd lékaře na kliniku. Pohotovostní příplatek je přiúčtován ke standardnímu ošetření a výdeji léčiv. Pro poskytnutí pomoci si dovolujeme stanovit dodržování základních pravidel společenského chování a slušnosti. Agresivní, vulgární nebo podnapilí klienti nebudou na lince tolerováni. Anonymním žádostem o pohotovost nebude vyhověno. Pohotovost je poskytována přednostně pro stálé klienty naší kliniky. Vyhrazujeme si právo na výpadek pohotovostního čísla z důvodu nemoci či přetížení pohotovostními případy.

Je v nejlepším zájmu Vašeho zvířete, aby bylo ošetřeno na veterinární klinice, kde je k dispozici celé spektrum diagnostických a léčebných metod. Pohotovostní ošetření psů v terénu je možné pouze ve zcela ojedinělých případech.

Akutní případy u volně žijících zvířat ošetří záchranná stanice ČSOPNJ.

Nahoru