Profesionalita a porozumění
od roku 2003
Veterinární klinika Veticea Na Výšině 1002 73553 Dolní Lutyně
Ordinační hodiny

Po-Pá: 8.00-11.00 13.00-18.00

So:8.00-12.00

Ne:9.00-11.00

Cestování se zvířaty do zahraničí

Aktuality

13
duben
Vážení klienti, rozhodli jsme se zkrátit ordinanční hodiny během pandemie Covid do 18 hodin. Zatím jsme nerozhodli, zda se ještě vrátíme k prodlouž ...
06
březen
Již druhá generace digitálního rentgenu (Rayence USA) na naší klinice. Nyní jsme přešli na přímý digitální systém, který během pouhých 5 sekund zobraz ...
Všechny aktuality
Cestování se zvířaty do zahraničí2.7.2013
Pokud se v letošním roce chystáte na dovolenou do zahraničí v doprovodu vašeho domácího mazlíčka, nezapomeňte si předem zjistit podmínky, za kterých může váš pes, kočka či fretka do dané země cestovat.

Tyto informace jsou přehledně zpracovány na webových stránkách Státní veterinární správy zde. Speciálně pro Chorvatsko je určena tato tisková zpráva, vydaná taktéž Státní veterinární správou.

Nejste-li si jistí, zda vaše zvíře splňuje výše uvedené podmínky, rádi vám poradíme. Vystavení europasu, stejně tak jako čipování,  je možné kdykoli během ordinačních hodin. Pro vystavení europasu s sebou vezměte očkovací průkaz zvířete. V případě aplikace mikročipu u zvířete s průkazem původu nezapomeňte doma jeho rodokomen, kam bude číslo mikročipu také zaznačeno. Stejně tak pro vás najdeme nejlepší možnou antiparazitární ochranu, kterou při cestách, zejména do jižních zemí, nepodceňujte.

Nahoru